Privaatsuspõhimõtted

Privaatsuspõhimõtetes on kirjeldatud, et SIA Otaņķu Dzirnavnieks kasutab ja kaitseb teie poolt veebilehele kirjade saatmisel esitatud teavet. Juhul, kui SIA Otaņķu Dzirnavnieks palub teil esitada mis tahes teavet, kasutatakse ja töödeldakse seda teavet ning salvestatakse see privaatsuspõhimõtete kohaselt. Registreeritud kasutajaks saades nõustute registreerimisel ja Teenuse kasutamisel esitatud andmete töötlemisega.

Isikuandmed

Võime koguda, säilitada ja kasutada järgmisi isikuandmeid:

SIA Otaņķu Dzirnavnieks võib kasutada teie isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

Teabe esitamine kolmandatele isikutele

SIA Otaņķu Dzirnavnieks võib avaldada teie kohta teavet mis tahes SIA Otaņķu Dzirnavnieks töötajale ainult privaatsuspõhimõtetes sätestatud ulatuses. Lisaks sellele võime avaldada teie kohta teavet:

Veebilehe www.smartgrains.ee külastuste analüüsimiseks kasutame programmi Google Analytics. Google Analytics kogub veebilehe www.smartgrains.ee kohta meie serveritesse salvestatud küpsiseid kasutades statistilist ja muud teavet. Veebilehelt www.smartgrains.ee kogutud teabe salvestab ettevõte Google. Google’i privaatsuspõhimõtted on saadaval siin.

Küpsised

Veebilehel www.smartgrains.ee kasutatakse küpsiste tehnoloogiat. Küpsised annavad meile teada, kas olete meie veebilehte varem külastanud või olete uus kasutaja ja mida te meie veebilehel olete vaadanud. Meie kasutatavad küpsised ei kogu teie kohta isikuandmeid ega anna meile võimalust teiega ühendust võtta, samuti ei laadi küpsised teie arvutist alla mingit teavet.

Isikuandmete kaitse

Kõiki veebipoe külastamisel ja kauba eest tasumisel kogutud kliendi isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena, välja arvatud juhul, kui kulleril on kauba kohaletoimetamiseks vaja teada kliendi nime, aadressi ja telefoninumbrit, samuti muudel seadusandluses sätestatud juhtudel.

Muu

Privaatsuspõhimõtteid võidakse ette teatamata muuta. Veebilehel www.smartgrains.ee avaldatud privaatsuspõhimõtete uusim versioon asendab kõik varasemad privaatsuspõhimõtete versioonid. Kui teil on küsimusi või kahtlusi www.smartgrains.ee privaatsuspõhimõtete kohta, palun kirjutage e-posti aadressile info@smartgrains.ee